V rámci Erasmus+ v Belgii

V období 14. až 18. března 2022 se v partnerské instituci Thomas More University of Applied Sciences v Belgii uskutečnila mezinárodní konference 17th Thomas More International Days s podtitulem "Skills for the future: helping students build a sustainable world". Akce se díky programu Erasmus+ zúčastnily také Mgr. Katka BobčíkováPhDr. Ilona Plevová, PhD. z Ústavu ošetřovatelství a porodní asistence. Kromě realizace přednášky pro studenty oboru ošetřovatelství navštívily univerzitní kampusy v Mechelenu a Turnhoutu včetně simulačního centra určeného pro výuku studentů ošetřovatelství. Této akce se účastnili kolegové z celého světa, což umožnilo našim zástupkyním navázat kontakty se zástupci oboru ošetřovatelství z jiných univerzit a vyměnit si cenné informace z oblasti výuky studentů ošetřovatelství.

V rámci Erasmus+ v Belgii

Zveřejněno / aktualizováno: 04. 04. 2022