V rámci Erasmus+ na Slovensku

Akademici z Ústavu ošetřovatelství a porodní asistence PhDr. Ilona Plevová, PhD., Mgr. Miroslava Kachlová, DiS.Mgr. Katka Bobčíková navštívily v rámci programu Erasmus+ Ústav ošetrovateľstva Univerzity Pavla Jozefa Šarárika v Košicích. Zde v rámci programu připraveného přednostkou ústavu prof. PhDr. Luciou Dimunovou, PhD. a zástupkyní přednostky PhDr. Máriou Sováriovou Soósovou, PhD. kromě výuky studentů oboru Všeobecná sestra, navštívily Lékařskou fakultu, Simulační centrum a Nemocnici AGEL Košice-Šaca a.s. V nemocnici za doprovodu náměstkyně pro ošetřovatelství Mgr. Márie Vinterové navštívily vybraná oddělení nově zrekonstruované nemocniční budovy. V prostorách simulačního centra LF UPJŠ a Ústavu ošetrovateĺstva se seznámily s modely pro výuku mediků i nelékařských zdravotnických profesí a vzájemně si předaly zkušenosti v oblasti výuky ošetřovatelství.

V rámci Erasmus+ na Slovensku

Zveřejněno / aktualizováno: 04. 04. 2022