Nutriční komplikace při léčbě onkologických pacientů a jejích řešení

Nutriční poradna LF OU a Ústav fyziologie a patofyziologie LF OU vás zvou na seminář

"Nutriční komplikace při léčbě onkologických pacientů a jejích řešení"

Přednášející: MUDr. Kamil Bezděk

Přednášející je MUDr. Kamil Bezděk, absolvent Lékařské fakulty UPOL, obor všeobecné lékařství. Specializuje se v obou anesteziologie a resuscitace. V roce 2012 získal zvláštní odbornou způsobilost v oboru Klinická výživa a intenzivní metabolické péče. Pracuje jako lékař ARO, vedoucí lékař nutričního týmu a nutriční ambulance v nemocnici Agel Nový Jičín, a.s. Je také externím lékařem záchranné služby MSK a mobilního hospice Strom života. Přednáší na konferencích, vzdělává budoucí lékaře a nelékařské profese. Mimo profesní dráhu se úspěšně věnuje sportovním aktivitám.

Vážení a milí studenti a studentky, kolegové a kolegyně a také všichni zájemci o výživu, připravili jsme pro Vás další vzdělávací akci – seminář zaměřený na problematiku výživy onkologických pacientů.

Téma jsme pro Vás zvolili pro svoji aktuálnost a z výsledků ankety mezi studujícími našeho oboru, a proto se budeme těšit nejen na samotnou přednášku, ale také bohatou diskusi!

Program:

Zahájení semináře: 15:00

Cílem semináře je poskytnout aktuální informace a praktické nástroje pro identifikaci a zvládání nutričních komplikací, které často doprovázejí onkologickou léčbu. Obsah semináře zahrnuje přehled nejčastějších nutričních problémů a jejich dopad na léčebné výsledky. Účastníci se seznámí s nejnovějšími výzkumy a doporučeními pro efektivní nutriční podporu onkologických pacientů. Zajímavostí semináře je prezentace případových studií, které ukazují reálné situace a nabízejí konkrétní řešení.

Délka trvání semináře jsou 2 hod.

Předpokládaný konec semináře: 17:00

Organizátoři semináře:

Odborný garant:

• MUDr. Kamil Bezděk

Garant semináře:

Důležité informace

Místo konání semináře:

Lékařská fakulta Ostravské univerzity
Syllabova 19
Ostrava – Vítkovice, 700 30
budova ZY, aula LF OU ZY 373

Doprava do místa konání semináře:

Spojení tramvaj DPO:
Linka 3, 7, 11 – zastávka Palkovského
Linka 2, 3, 12 – Zastávka Ředitelství Vítkovic

Spojení autobus DPO:
Linka 57, 59 – Zastávka Ředitelství Vítkovic
Linka 57 – Zastávka Lékařská fakulta

Aktuální informace o výlukách

Registrační poplatek: 200 Kč

Studenti a absolventi oboru Nutriční terapie LF OU: 150 Kč

Platba pouze převodem na základě pokynů k platbě, které obdržíte po přihlášení.

Přihlášky:

elektronicky, přes elektronický formulář. Přihlášky přijímáme do 9. října 2024 vč.

Další informace:

Termín pro zaplacení registračního poplatku: 10. října 2024

Registrace: 11. října 2024 od 14:30 hod.

Je možnost online-připojení k semináři (viz. přihlašovací formulář).

Doklad o zaplacení Vám vystavíme při registraci na seminář (na požádání).

Výstupem semináře je „Osvědčení o absolvování semináře“ pro každého přihlášeného jednotlivce.

Občerstvení zajištěno.

Více informací na: