Setkání mentorů 2022 – Proměna osobnosti studenta

Dne 13. prosince 2022, díky spolupráci Ústavu ošetřovatelství a porodní asistence LF OU a Úseku ošetřovatelské péče FNO, proběhla Mentorská konference roku 2022, konaná již 15. rokem, tentokrát s podtitulem „Proměna osobnosti studenta“. Setkání dostálo svému tématu, kdy, na základě úvodních prezentací, se mezi účastníky rozvinula zajímavá diskuse nad problematikou současného pojetí přístupu ke studentům a jejich vedení. Mentoři byli dále seznámeni s aktuálním děním ohledně praxí studentů Lékařské fakulty ve FNO a připravovaných novinkách.

Děkujeme všem za jejich účast a příjemnou přátelskou atmosféru. Budeme se těšit, že se v příštím roce sejdeme takto podobně, již na 16. ročníku, i když termín konání bude pravděpodobně přesunut z prosincového předvánočního období na leden.

ilustrační grafika

Zveřejněno / aktualizováno: 19. 12. 2022