Konference Těhotenství, porod a mateřství

Dne 19. října 2017 proběhla na Ústavu ošetřovatelství a porodní asistence Lékařské fakulty Ostravské univerzity konference porodních asistentek. Této akce se zúčastnilo 70 porodních asistentek Moravskoslezského kraje.

Hlavním posláním této konference bylo poskytnout odborné přednášky v péči o těhotnou ženu, rodičku a ženu v období šestinedělí. Přednášející prezentovali ve svých příspěvcích svůj postoj, poznatky a zkušenosti. Rozsah konference poukazuje na nutnost sledovat změny v porodní asistenci hlavně z důvodu nových poznatků v péči o těhotnou ženu, rodičku a ženu po porodu.

Poděkování patří jak všem přednášejícím, tak všem posluchačům a organizátorům této akce.

V rámci konference bylo i vstoupení skupiny MENTALLICA z klubu přátel Naděje pro všechny, která se zabývá volnočasovými aktivitami zdravotně postižených dětí, mládeže, dospělých a občanů.

Konference Těhotenství, porod a mateřství

Zveřejněno / aktualizováno: 01. 03. 2018