Společné výšlapy studentů a akademiků pokračují

Ve čtvrtek 28. září se uskutečnil již třetí společný výšlap studentů a akademiků Ústavu epidemiologie a OVZ, tentokrát na Velký Javorník. Sraz byl na Parkovišti pod Javorníkem u vrchní části skokanských můstků ve Frenštátu pod Radhoštěm, kam trefili správně všichni ti, kteří umí číst e-maily i s přílohou, ostatní se po telefonické konzultaci také zorientovali, a tak jsme mohli vyrazit. Počasí vyšlo nádherně, takže nás na vrcholu čekal krásný výhled z rozhledny. Celkem se výletu účastnilo 23 osob a 3 pejsci. Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na dalším výšlapu, tentokrát na Javorový!

Společné výšlapy studentů a akademiků pokračují - Rozhledna na Velkém Javorníku byla za odměnu

Zveřejněno / aktualizováno: 02. 10. 2023