Nejvyšší představitel Světové zdravotnické organizace v ČR bude přednášet studentům LF OU

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Přijměte pozvání na přednášku představitele WHO a vedoucího kanceláře WHO v ČR Dr. Srđana Matiće na téma „WHO POLICIES FOR EUROPE, HEALTH 2030“. Přednáška se uskuteční na půdě Lékařské fakulty OU ve středu 9. března 2022učebně ZY 127 v čase 9:10-10:45 primárně pro studenty studijního programu Ochrana a podpora veřejného zdraví.

Využijte i vy této výjimečné příležitosti k osobnímu setkání s Dr. Matićem, nejvyšším představitelem Světové zdravotnické organizace v ČR, případně se připojte a sledujte přednášku online.

Dr. Srđan Matić

Dr. Srđan MatićZkušený odborník v oblasti veřejného zdraví s dlouholetou praxí v odvětví mezinárodních záležitostí. Zabývá se také problematikou ochrany životního prostředí, přenosných nemocí, zdravotní diplomacie, vyjednávání, analytických dovedností, řízení provozu, epidemiologie a státní správy. Je odborníkem v oblasti veřejných a sociálních služeb, s doktorátem z  lékařství se zaměřením na mezinárodní veřejné zdraví/mezinárodní zdraví z University of Zagreb/Sveuciliste u Zagrebu.

Experienced Public health practitioner with a demonstrated history of working in the international affairs industry. Skilled in Public Health, Environmental Health, Communicable Diseases, Health Diplomacy, Negotiation, Analytical Skills, Operations Management, Epidemiology, and Government. Strong community and social services professional with a Doctor of Medicine (M.D.) focused in International Public Health/International Health from University of Zagreb/Sveuciliste u Zagrebu.

Srdečně zve děkan LF OU a vedoucí Ústavu epidemiologie a ochrany veřejného zdraví doc. MUDr. Rastislav Maďar.

Zveřejněno / aktualizováno: 07. 03. 2022