Pozvánka na přednášku „7 faktorů, které lidem zkracují život“

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

V pondělí 22. října 2018 proběhne v aule Lékařské fakulty OU ZY 373, budova INLEK (Syllabova 19, Ostrava 3) od 9 hodin přednáška prof. Johna Scharffenberga na téma „7 faktorů, které lidem zkracují život“. Srdečně zveme studenty i kolegy. Přínosná a zajímavá bude tato prezentace nejen pro studenty oborů Ochrana veřejného zdraví a Nutriční terapie.

Profesor John Scharffenberg, MD, MPH., který působil jako hlavní školitel lékařů v oblasti primární prevence na Loma Linda University, je živým příkladem životní vitality a fungujícího zdravého životního stylu v celé jeho komplexnosti. Aktivním životem motivuje jiné, přestože tento rok oslaví už své 95. narozeniny. Doktorát získal v oblasti výživy, která byla jeho hlavním studijním oborem na Harvardské univerzitě a věnoval se výzkumu cholesterolu a aterosklerózy. Jako profesor Univerzity v Loma Linde se stal uznávaným odborníkem a průkopníkem při tvorbě vzdělávacích programů pro veřejnost, které se stále úspěšně používají. Je autorem mnoha publikací o vlivu výživy na civilizační nemoci a známým přednášejícím nejen v USA, ale i v zahraničí.

Zveřejněno / aktualizováno: 18. 10. 2018