Pozvánka na 11. ostravské FyzioCafé: Rehabilitace po úrazech kolenního kloubu

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Vážení členové ASF, přátelé, studenti, fyzioterapeuti a široká veřejnosti,

dovolujeme si Vás pozvat na 11. ostravské FyzioCafé, které bylo přesunuto z důvodu epidemie spalniček na středu 9. října. Opět se sejdeme v 18:00 v příjemných prostorech Centra PANT. Hostem bude fyzioterapeut PhDr. Miroslav Dobeš, který působí v ostravském rehabilitačním zařízení DJK Fyzio, jehož je i majitelem. Dále pan doktor přednáší na naší lékařské fakultě, na fakultě pedagogické, vede kurzy metody Mojžíšové, působí jako školitel ve Společnosti pro myoskeletální medicínu ČLS JEP pro diagnostiku a terapii funkčních poruch pohybového aparátu nebo ve vzdělávacím centru Rehaeduca. Pan doktor je znám mimo jiné také pro svoji odbornost a zkušenosti v oblasti terapií kolenního kloubu, a proto nám odpřednáší a představí svůj pohled na téma „Rehabilitace po úrazech kolenního kloubu“.

Neváhejte a přijďte na první ostravské „Fyziocafé“ zimního semestru nadcházejícího akademického roku. Bude to stát za to!

Těšíme se na Vás! Vaše ASF

plakát