3. Mezioborové sympozium

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Fakultní nemocnice Ostrava, Lékařská fakulta Ostravské univerzity, Česká společnost pro úrazovou chirurgii ČLS JEP, Česká kineziologická společnost, ZO POUZP při FN Ostrava pořádají

3. MEZIOBOROVÉ SYMPOZIUM

pod záštitou

MUDr. Evžena Machytky, Ph.D.
ředitele Fakultní nemocnice Ostrava

prof. MUDr. Jana Laty, CSc.
rektora Ostravské Univerzity

doc. MUDr. Arnošta Martínka, CSc.
děkana Lékařské fakulty Ostravské Univerzity

prof. Ing. Ivo Vondráka, CSc.
hejtmana Moravskoslezského kraje

Ing. Tomáše Macury, MBA
primátora města Ostravy

Termín a místo konání:

12.–13. dubna 2018
Rožnov pod Radhoštěm

Úvodní slovo prezidenta sympozia

Tématem tohoto sympozia je výměna mezioborových zkušeností s novými léčebnými postupy, které jsou v posledních letech zaváděny do úrazové chirurgie a fyzioterapie. Doufám, že témata našeho sympozia Vás zaujmou a výměna zkušeností pak přinese profit našim pacientům.

Součástí sympozia budou i společenské aktivity v krásném prostředí starobylého Skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, kde budeme navazovat nová přátelství (stará utužovat) v rámci vepřových (prasečích) hodů a na společenském večeru si pak budeme vyměňovat zkušenosti, abychom kinezioterapeuticky nalezli nejen nové polohy rehabilitační, ale procvičili je i v praktickém životě.

Věříme, že toto mezioborové sympozium bude pro nás všechny velkým přínosem nejen po stránce odborné, ale i společenské a naplní nás novými silami do dalších medicínských dnů.

Jménem všech pořadatelů se těšíme na setkání s Vámi a přejeme příjemný pobyt v Rožnově pod Radhoštěm.

Za vědecký a organizační výbor
doc. MUDr. Leopold Pleva, CSc.

Bližší informace soubor pdf 1,70 MB

Zveřejněno / aktualizováno: 14. 03. 2018