OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Lékařská fakulta

Petr Jelínek

Základní

Životopis

Publikační činnost

Výuka

Vedené závěrečné práce

Projekty a granty


titul, jméno, příjmení:MUDr. Petr Jelínek
místnost, podlaží, budova:
funkce:
obor činnosti:chirurgie
katedra / středisko (fakulta): Katedra chirurgických oborů (Lékařská fakulta)
telefon, mobil: 597 375 754
e-mail:
osobní WWW stránka:

Vzdělání

1999Biskupské Gymnázium Ostrava
2009MUDr., Univerzita Palackého v Olomouci
2011Chirurgcký kmen
2016Atestace z chirurgie

Studium

2017 – dosudPhD, LF Ostrava, téma: Zhodnocení efektivity chirurgické mastektomie

Další vzdělávání, kurzy

2015RFA léčba varixů DKK, kurz APTUM

Zaměstnání, praxe

2009 – dosudFakultní nemocnice Ostrava, Chirurgická klinika
2014 – dosudČlen transplantačního chirurgického týmu Fakultní nemocnice v Ostravě
2014 – dosudOdborný asistent Lékařské fakulty Ostravské Univerzity, obor Chirurgie

Odborné zaměření

Chirurgie
Cévní chirurgie
Translantační chirurgie
Mamologická chirurgie
Onkochirurgie

Členství v profesních organizacích, redakčních radách a poradních orgánech

2009Česká lékařská komora
2009Česká chirurgická společnost
2009Mamologická sekce při České chirurcgické společnosti
2016Česká transplantační společnost

Jazykové znalosti

Angličtina


Všechny publikace

Problém sekundárního krvácení v časném pooperačním období. In: XXIII. Pelhřimovské chirurgické dny. Pelhřimov. 2017.
Kubala, O., Prokop, J., Petráš, L., Ihnát, P., Jelínek, P. a Ostruszka, P. Radiací indukovaný (postradiační) angiosarkom prsu ? možnosti chirurgické léčby a přehled literatury. Rozhledy v chirurgii. 2017, roč. 96, s. 353-358. ISSN 0035-9351.
Prokop, J., Kubala, O. a Jelínek, P. Granulomatózní záněty prsu imitující karcinom prsu - diagnostika a léčba. In: 21. ROČNÍK SYMPÓZIA PRO LÉKAŘE, ONKOLOGIE V PRAXI. Černá Hora u Brna. 2016.
Prokop, J., Maršálek, P., Kubala, O., Jelínek, P. a Janout, V. Měření tuhosti prsů ? pilotní studie. In: 2 4 . onkologicko-urologické sympozium a 20. mammologické sympozium. Praha. 2016.
Jelínek, P., Kubala, O. a Prokop, J. Metastázy solidních nádorů v prsu - výskyt, diagnostika a léčba. In: 21. ROČNÍK SYMPÓZIA PRO LÉKAŘE, ONKOLOGIE V PRAXI. Černá Hora u Brna. 2016.
Kubala, O., Prokop, J., Jelínek, P. a Ostruszka, P. Možnosti a výhody onkoplastických resekčních technik u nádorů prsu zevních kvadrantů. In: 21. ROČNÍK SYMPÓZIA PRO LÉKAŘE, ONKOLOGIE V PRAXI. Černá Hora u Brna. 2016.
Kubala, O., Prokop, J., Jelínek, P., Ostruszka, P. a Paciorek, M. Možnosti užití onkoplastických technik resekce a rekonstrukce prsu u karcinomů zevních kvadrantů prsní žlázy. In: 42. Česko ? Slovenský chirurgický kongres. Praha. 2016.
Kubala, O., Prokop, J., Jelínek, P., Ostruszka, P. a Paciorek, M. Možnosti užití onkoplastických technik resekce a rekonstrukce prsu u karcinomů zevních kvadrantů prsní žlázy. In: 42. Česko - Slovenský chirurgický kongres. Praha. 2016.
Prokop, J., Kubala, O. a Jelínek, P. Obtížná diagnostika karcinomu prsu - z pohledu chirurga (. In: 21. medzinárodná pracovná konferencia SEKCAMA. Bratislava. 2016.
Kubala, O., Jelínek, P., Prokop, J. a Ostruszka, P. Využití onkoplastických technik resekce a rekonstrukce prsu u karcinomů zevních kvadrantů prsní žlázy. In: 21. medzinárodná pracovná konferencia SEKCAMA. Bratislava. 2016.
Kubala, O., Jelínek, P., Prokop, J. a Ostruszka, P. Lokoregionální recidiva karcinomu prsu a management chirurgického výkonu v axile - disekce, sampling či sentinelová biopsie?. In: 20. medzinárodná konferencia SEKCAMA. Bratislava. 2015.
Prokop, J., Kubala, O. a Jelínek, P. Obtížná diagnostika karcinomu prsu - z pohledu chirurga. In: Onkologie v praxi 2015. Černá Hora. 2015.
Kubala, O., Prokop, J., Jelínek, P. a Ostruszka, P. Postirradiační angiosarkom prsu a jeho chirurgické řešení. In: 20. ročník sympózia Onkologie v praxi (v mamologii, gynekologii, urologii a gastroenterologii). Černá Hora. 2015.
Kubala, O., Prokop, J., Jelínek, P. a Ostruszka, P. Sekundární nádory v prsu - výskyt, diagnostika a léčba. In: Onkologická sympozia 2015, 23. onkologicko-urologické sympozium a 19. mammologické sympozium. Praha. 2015.


Nenalezen žádný záznam.Nenalezen žádný záznam.

facebook
rss
social hub