Lékařská fakulta Ostravské univerzity a Fakultní nemocnice Ostrava má nové profesory a docenty

V úterý 12. prosince si v pražském Karolinu slavnostně převzali z rukou prezidenta České republiky Petra Pavla a ministra školství Mikuláše Beka své jmenovací dekrety nové profesorky a profesoři vysokých škol.

Mezi osobnostmi, které nejvyššího vědecko-pedagogického titulu dosáhly, byly i osobnosti Lékařské fakulty Ostravské univerzity a Fakultní nemocnice Ostrava. Konkrétně si svůj jmenovací dekret slavnostně převzal prof. MUDr. Radim Lipina, Ph.D. z Katedry klinických neurověd a prof. MUDr. Karol Zeleník, Ph.D. z Katedry kraniofaciálních oborů. Moc gratulujeme.

A protože dobrých zpráv není nikdy dost, přidáme jednu další. A to, že má Lékařská fakulta Ostravské univerzity a Fakultní nemocnice Ostrava také nové docenty.

Gratulujeme doc. MUDr. Petru Matouškovi, Ph.D. MBA z Katedry kraniofaciálních oborů LF a FNO, doc. MUDr. Jiřímu Pláškovi, Ph.D. z Katedry interních oborů LF a FNO a doc. MUDr. Tomášovi Hrbáčovi, Ph.D., MBA z Katedry klinických neurověd LF a FNO.

Prof. Karol Zeleník
Prof. Radim Lipina