• Obrázek

Komentář rektora prof. Jana Laty k volbě Rastislava Maďara kandidátem na post děkana Lékařské fakulty OU

Jsem velmi rád, že byl zvolen děkan, který není spojen s problémy LF v minulosti. Doc. Maďar je zkušeným manažerem, což v minulosti opakovaně prokázal na nejrůznějších úrovních a bude jistě dobrým děkanem. Co je ale pro mne a pro fakultu nesmírně důležité je fakt, že oba kandidáti, doc. Procházka i doc. Maďar, deklarovali ochotu spolu i v budoucnu spolupracovat. Jednota uvnitř fakulty i mezi fakultou a univerzitou je pro budoucí vývoj LF zásadní a v osobě doc. Maďara ji lze garantovat.

Prof. Jan Lata, rektor Ostravské univerzity

Zveřejněno / aktualizováno: 12. 10. 2020