• Obrázek

Docent Karol Zeleník v Dobrém ránu ČT

V úterý 6. října vystoupil v Dobrém ránu České televize docent Karol Zeleník z naší katedry kraniofaciálních oborů. Na přetřes přišlo tentokrát velmi zajímavé téma: ztráta čichu. Hovořilo se o ní nejen v souvislosti s nemocí COVID-19. Docent Zeleník divákům pořadu vysvětlil, že dnes existuje celá řada dalších nemocí, u kterých můžete o čich přijít. Hovořilo se ale také o tom, jak souvisí ztráta čichu se ztrátou chuti i o tom, za jak dlouho se čich po prodělání nemoci COVID-19 pacientům vrátí. Zajímavé povídání si lze pustit také na webu České televize .

Zveřejněno / aktualizováno: 09. 10. 2020