Informace k aktuální situaci týkající se voleb děkana LF OU

Akademickému senátu Lékařské fakulty OU byl 20. února 2020 v průběhu shromáždění akademické obce doručen dokument, kterým soud předběžným opatřením navrací pana docenta Arnošta Martínka zpět do funkce děkana. Rozhodnutí soudu respektujeme. Na shromáždění akademické obce, které včera proběhlo, se sice představili někteří potenciální kandidáti na nového děkana, ale také proběhla velmi živá diskuze a bylo odpovězeno mnoho otázek k aktuální situaci. Samotná volba děkana se pak odkládá do doby definitivního rozhodnutí soudu.

Hana Sochorová
předsedkyně AS LF OU