Navržení kandidáti na funkci děkana LF OU

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Na základě vyhlášených voleb zveřejňuje volební komise AS LF OU kandidáty na funkci děkana LF OU.

Navrženými kandidáty (v abecedním pořadí) jsou:

Prof. MUDr. Roman Hájek, CSc.

pro navrženého kandidáta bylo přijato celkem 10 platných návrhů, 1 neplatný, volební komise konstatuje, že kandidátem byly splněny všechny požadované náležitosti.

Životopis soubor pdf 1,04 MB  |  Volební program soubor pdf 2,01 MB

Doc. MUDr. Petr Krupa, CSc.

pro navrženého kandidáta byl přijat celkem 1 platný návrh, volební komise konstatuje, že kandidátem byly splněny všechny požadované náležitosti.

Životopis soubor pdf 0,35 MB  |  Volební program soubor pdf 0,40 MB

Doc. MUDr. Václav Procházka, Ph.D., MSc., MBA

pro navrženého kandidáta bylo přijato celkem 50 platných návrhů, volební komise konstatuje, že kandidátem byly splněny všechny požadované náležitosti.

Životopis soubor pdf 0,76 MB  |  Volební program soubor pdf 0,19 MB

Shromáždění akademické obce Lékařské fakulty Ostravské univerzity, na kterém se kandidáti představí, se uskuteční 20. února v 16:00 v aule lékařské fakulty (budova ZY).

RNDr. Hana Sochorová, Ph.D.
předsedkyně volební komise

V Ostravě 13. února 2020