Dny otevřených dveří Lékařské fakulty OU

Všechny zájemce o studium na Lékařské fakultě Ostravské univerzity přivítáme na Dni otevřených dveří osobně 27. ledna 2023. Bližší informace připravujeme.

Potkat se však můžeme dříve například na veletrhu Gaudeamus v Brně (1.–4. listopadu 2022, expozice č. 55) a Bratislavě (4.–6. října 2022, expozice č. 39).

Online se se zástupci Lékařské fakulty, vyučujícími i studenty můžete potkat ve dnech 6.–8. prosince 2022 na našich online dnech otevřených dveří, které proběhnou na webové stránce StudujOstravskou.cz.

Zapojte se do našeho živého vysílání na Instagramu a zeptejte se na to, co vás zajímá na studiu na Lékařské fakultě Ostravské univerzity, a to na instagramových live Q&A, které plánujeme na přelom února a března 2023.

Potřebujete poradit s výběrem oboru? Máte další dotazy ohledně studia nebo života na Ostravské univerzitě? Navštivte nebo kontaktujte Poradenské centrum Ostravské univerzity, kde vám se vším rádi pomůžeme. Pro dotazy týkající se přijímacího řízení kontaktujte studijní oddělení fakulty.

Studenti se specifickými potřebami navíc najdou podporu v našem Centru Pyramida.

Zveřejněno / aktualizováno: 07. 10. 2022