Dobročinný SWAP na podporu para sportovce Jakuba Vaňka

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Rádi bychom Vás pozvali na dobročinný SWAP na podporu para sportovce Jakuba Vaňka.

SWAP se  uskuteční 26. dubna 2024 od 15.00 do 19.00 hodin na Lékařské fakultě Ostravské univerzity, v budově INLEK (ZY), v učebně ZY 101.

Co je to SWAP?

Je výměna věcí, které už nepotřebujete za něco, co se vám hodí. Tak pojďte swapovat taky!

Jak to funguje?

Nejprve provětrejte svůj domov.

Pak přineste všechno, co je v dobrém stavu. Věci dáme do oběhu a všichni účastníci si mohou prohlédnout a vybrat.

Vy si naopak můžete vzít zdarma to, co vám dobře padne a líbí se vám. Tak získáte „nové“ a to, které už nechcete, najde nového majitele - takže je to výhra pro všechny!

Co s věcmi po SWAPu?

Je pravděpodobné, že ne všechno, co na výměnu přinesete, najde nový domov. Aby se zbylé předměty nestaly dalším nepořádkem, po ukončení swapu věci přetřídíme. Zatímco se některé věci chystají na další swapování, jiné nachází nový domov u dobročinných organizací či jsou recyklovány.

Jaké je vstupné?

Vstupné činí 100 Kč, když přineseš něco ke SWAPU a 200 Kč, když nic navíc nemáš.

Zveřejněno / aktualizováno: 03. 04. 2024