Laborant

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Nabízíme práci

  • laboranta ve výzkumné laboratoři Biobanka na Klinice hematoonkologie, FN Ostrava

Požadujeme:

  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • vzdělání v oboru laborant, ve zdravotnických nebo přírodovědných oborech
  • znalost práce v laboratoři
  • minimální znalost anglického jazyka
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost hematologie a schopnost sterilní práce v laminárním boxu výhodou
  • vhodné pro absolventy

Pracovní náplň:

  • kontrola příchozího materiálu
  • zpracování a archivace biologického materiálu (alikvotace, separace buněk atd.)
  • vedení příslušné dokumentace
  • příprava materiálů nutných pro laboratorní činnost
  • zajišťování běžné údržby laboratoře
  • logistika a koordinace projektů
  • administrativa související s prací

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu a v moderním pracovním prostředí
  • práce na plný úvazek
  • stabilní zaměstnání
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • odpovídající platové ohodnocení
  • účast na odborných seminářích a workshopech
  • pracovní doba pondělí–pátek, 6:30 – 15:00

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené + zdravotní volno
  • individuální příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb na rekreaci, kulturu, relaxační a sportovní aktivity, vitamíny, očkování, penzijní připojištění
  • možnost umístění dítěte do školky (dětské skupiny) přímo v areálu FNO
  • dotované stravování s možností výběru včetně dietní a bezlepkové stravy
  • zaměstnanecký program plný zajímavých slev a benefitů u vybraných partnerů

Nástup:

  • leden-únor nebo dohodou

Vaše aktuální životopisy a motivační dopisy zasílejte do 31. prosince 2021 na adresu: Lucie.Broskevicova@fno.cz.

Kontakt:

Fakultní nemocnice Ostrava
Klinika hematoonkologie
Přednosta: prof. MUDr. Roman Hájek, CSc.
7. listopadu 1790
708 52 Ostrava-Poruba