Docentka Ivana Kacířová ve výboru EACPT

Tohle je velký úspěch pro Ústav klinické farmakologie Lékařské fakulty Ostravské univerzity. Jeho vedoucí doc. MUDr. Ivana Kacířová, Ph.D. byla v červnu zvolena do výkonného výboru Evropské společnosti pro klinickou farmakologii a terapii (EACPT). Organizace jako taková slouží evropské a celosvětové komunitě zabývající se klinickou farmakologií a terapií a je vedoucí společností v Evropě. Zahrnuje všechny národní organizace pro klinickou farmakologii v Evropě a prostřednictvím svých kongresů poskytuje vzdělávací a vědeckou podporu více než 4000 individuálním odborníkům se zájmem o klinickou farmakologii v celé Evropě.

Děkujeme paní docentce za další pozitivní mezinárodní zviditelnění ostravské lékařské fakulty a k nové funkci jí samozřejmě srdečně gratulujeme!

Zveřejněno / aktualizováno: 27. 07. 2023