Lékařská fakulta OU získala akreditaci k dalšímu doktorskému studijnímu programu

Další úspěch pro ostravskou lékařskou fakultu. Po akreditaci studijního programu Vnitřní nemoci a General Medicine získala akreditaci také k doktorskému studijnímu programu Klinická biochemie, patobiochemie a laboratorní medicína.

V tomto programu mohou studovat v prezenční či kombinované formě všichni zájemci, kteří se o Klinickou biochemii, patobiochemii či laboratorní medicínu vědecky zajímají, a získat tak titul Ph.D. Do programu mohou nastoupit nejen absolventi lékařského směru, ale rovněž absolventi příbuzných zdravotnických nebo biomedicínských či přírodovědných programů. Ještě v letošním roce plánuje lékařská fakulta do nového studijního programu přijmout asi 10 studentů.

Přihlášku ke studiu je možné podat ze stránky studijního programu.

Zveřejněno / aktualizováno: 03. 07. 2023