Lékařskou fakultu Ostravské univerzity navštívil náměstek ministra školství Robert Plaga

Naši lékařskou fakultu navštívil na pozvání děkana náměstek MŠMT a ještě donedávna ministr školství Robert Plaga. Na jeho setkání s vedením LF jsme mu představili pokrok, který naše fakulta zaznamenala za poslední období a současně jsme prezentovali plány jejího rozvoje v budoucím období, včetně výstavby nových budov v našem areálu. Pan náměstek pozitivní vývoj ocenil a stejně tak jeho rychlé tempo, ve kterém budeme nadále pokračovat.

Zveřejněno / aktualizováno: 02. 06. 2022