Dny otevřených dveří na lékařské fakultě se blíží!

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

I přes složitou pandemickou situaci a s ní spojená koronavirová opatření věříme, že budeme moci otevřít své dveře veřejnosti.

Ve čtvrtek 6. ledna 2022 je otevřeme zatím alespoň virtuálně. Můžete se s námi propojit online v rámci Dne otevřených dveří, který připravila Ostravská univerzita pro všechny své uchazeče na speciálním webu studujostravskou.cz.

Lékařská fakulta Ostravské univerzity je nejmladší lékařskou fakultou v České republice. Disponujeme výukovými prostory o rozloze 8 500 metrů čtverečních i nejnovější technikou. A v příštím akademickém roce otvíráme i nové simulační centrum! Právem se tak řadíme mezi nejmodernější centra vědy a výuky lékařských i nelékařských oborů.

Pokud přemýšlíte, kam půjdete studovat, třeba Vám pomohou naše informace na webu: Proč studovat na LF OU, kde najdete také přehled všech našich oborů.

A potkat se s námi budete moci také osobně, a to 28. ledna 2022. Zájemci o studium si budou moci naši fakultu prohlédnout osobně. A to ať už její učebny, tak vybavení a nebudou chybět ani zajímavé přednášky. Přijďte za námi nasát tu pravou univerzitní atmosféru!

Protiepidemická opatření

Veškeré potřebné informace najdete na webu studujostravskou.cz.

Zveřejněno / aktualizováno: 25. 01. 2022