Lékařská fakulta otevřela očkovací centrum

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Lékařská fakulta Ostravské univerzity otevřela vlastní očkovací centrum. Otevřené bude vždy v pondělí a úterý od 12:00 do 15:00, v hlavní budově Lékařské fakulty - INLEK (budova ZY).

Registrovat se můžete standardní cestou přes Centrální rezervační systém, kde si jako místo očkování vyberete Lékařskou fakultu Ostravské univerzity. Následně budete systémem vyzváni k vyhledání vhodného termínu přes systém Reservatic. Přihlašování a odhlašování z termínu je možné 5 dní před vybraným termínem.

Očkování budou provádět zdravotníci z řad zaměstnanců Lékařské fakulty, a to vakcínou BioNTech/Pfizer, která je podávána ve dvou dávkách s rozestupem minimálně 3 týdnů. Očkování je určeno pro starší 16 let.

Zároveň bychom rádi připomněli, že je stále v provozu naše Antigenní odběrové centrum, které je taktéž v areálu Lékařské fakulty (Syllabova 19), kde se mohou studenti a zaměstnanci Ostravské univerzity nechat každých 7 dní bezplatně otestovat. Testování probíhá každý pátek od 6:30 do 10:00. Na testování se můžete registrovat prostřednictvím systému Reservatic.

Zveřejněno / aktualizováno: 01. 11. 2021