Doplňující volby do AS LF OU do studentské komory v sekci nelékařských oborů – harmonogram a proces voleb

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Na svém mimořádném zasedání dne 6. ledna 2020 Akademický senát Lékařské fakulty Ostravské univerzity schválil harmonogram voleb a zvolil volební komisi.

Doplňující volby se uskuteční přímou volbou s tajným hlasováním 11. února 2020 od 9 do 15 v budově ZY, místnost 317 a 12. února 2020 od 9 do 15 ve FNO v knihovně traumatologické kliniky.

Kandidáta na člena AS LF OU do příslušné sekce může navrhnout pouze člen téže sekce. Pokud je jedna a tatáž osoba studentem a zároveň akademickým pracovníkem, je pro potřeby tohoto Volebního řádu považována za člena komory akademických pracovníků.

Pro volby do komory studentů, student bez ohledu na příslušnost k dané sekci, má právo na kandidátní listině v každé sekci označit maximálně tři kandidáty.

Návrh na kandidáta do příslušné sekce komory studentů musí obsahovat: jméno a příjmení kandidáta, jeho studijní program a příslušnou sekci, jeho písemný souhlas s kandidaturou a písemné prohlášení, že mu nejsou známy překážky volitelnosti, popř. že tyto překážky pominou ke dni voleb, stvrzené jeho vlastnoručním podpisem.

Dále musí každý návrh na kandidáta obsahovat: kontakt na kandidáta (e-mail), jméno a příjmení navrhovatele/ů, jeho/jejich pracoviště nebo studijní program, příslušnou sekci a jeho/jejich vlastnoruční podpis.

Kandidát i navrhovatel musí být ke dni podání návrhu na kandidáty členy akademické obce.

Návrhy na kandidáty jsou podány v listinné podobě na formuláři, který je součástí vyhlášení voleb, v zalepených obálkách kterémukoliv členu volební komise, který převzetí návrhu stvrdí svým podpisem. Uvedené neporušené návrhy na kandidáty členové volební komise předají předsedovi volební komise.

Návrhy je nutno doručit do 28. ledna 2020 do 12 hod.

Volební komise AS OU:

Akademičtí pracovníci
MUDr. Irina Chmelová, Ph.D., MBA
doc. MUDr. Leopold Pleva, CSc.
doc. MUDr. Petr Krupa, CSc.
Studenti LF OU
Mgr. Jiří Stoch - předseda volební komise