• Obrázek

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity Arnošt Martínek byl Hostem dne v TV Polar

“Všechny chyby v rámci přijímacího řízení jsme už napravili. Byl to jeden z prvních úkolů, které jsem sám zadal po svém zvolení do funkce děkana a to ještě dříve, než ohlásil kontrolu Národní akreditační úřad. Věřím, že nápravná opatření, ke kterým jsme přistoupili v rámci přijímacího řízení ke studiu, úřad zohlední při svém konečném rozhodování,“ řekl děkan Arnošt Martínek v TV Polar, kde byl Hostem dne. V pořadu hovořil také o opětovné potenciální destabilizaci fakulty, i o tom, proč se rozhodl setrvat ve funkci děkana i přes nátlak rektora Ostravské univerzity, který chce docenta Martínka z funkce děkana odvolat.

Celý rozhovor můžete shlédnout na polar.cz.

Zveřejněno / aktualizováno: 14. 08. 2019