Mikuláš potěšil děti ve Fakultní nemocnici v Ostravě

Mikuláš dorazil 5. 12. také do Fakultní nemocnice v Ostravě. Role čertíků a andělů se ujaly studentky oboru Ošetřovatelská péče v pediatrii, dětské sestry z Lékařské fakulty OU. V atriu Dětské kliniky si pro děti připravily malou Mikulášskou dílničku, ve které si s dětmi povídali o mikulášské tradici, pomáhaly dětem s přáníčky k Vánocům, a zdobením perníčků. Nezapomněly navštívit děti, které zůstaly ležet na lůžkách v nemocnici a vykouzlily jim úsměvy na tváři malými balíčky sladkostí.

Zveřejněno / aktualizováno: 21. 12. 2018