OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Lékařská fakulta > O fakultě > Konference

2. Ostravský gastroenterologický den

Lékařská fakulta OU a Fakultní nemocnice Ostrava pořádá

2. OSTRAVSKÝ GASTROENTEROLOGICKÝ DEN

téma: Pokroky v diagnostice a terapii nemocí gastrointestinálních, pankreatobiliárních a jater

Kdy: 16. listopadu 2018, zahájení konference v 8:15
Kde: aula Lékařské fakulty OU (ZY 373) – budova INLEK, Syllabova 19, 703 00 Ostrava – Zábřeh

Registrace probíhá do 9. listopadu 2018. Kapacita přednáškového sálu je omezena, přihlášky budou akceptovány podle pořadí do jejího naplnění. Registrace na místě bude možná jen v případě volné kapacity, není možno ji garantovat.

Pro registraci a bližší informace, prosím, kontaktujte pana Nikolu Štourače (e-mail: nikola.stourac@bffgroup.eu, telefon: 739 012 354), příp. oddělení pro vědu a výzkum LF OU (Lenka Kubíčková, e-mail: , telefon: 553 46 1718).

Sympózium je pořádáno dle Stavovského předpisu ČLK č. 16.

Účastníci obdrží potvrzení o účasti a kredity v rámci celoživotního vzdělávání lékařů.

Pozvánka a program ikona pdf