Atlas vybraných kapitol anatomie člověka

Ústav anatomie Lékařské fakulty OU vydává svou prvotinu - nový Atlas vybraných kapitol anatomie člověka, určený pro studenty anatomie. Tento atlas má sloužit jako pomůcka ke studiu na praktickou zkoušku z anatomie. Na více než 300 stranách přináší velkoformátové fotografie místních anatomických preparátů s popisky jednotlivých struktur tak, aby umožnili snadné učení a opakování těch nejdůležitějších anatomických oblastí a struktur. Benefitem a unikátností této publikace je, že Atlas vznikl ve spolupráci akademiků Ústavu anatomie a studentů studijního oboru Všeobecného lékařství. Tento atlas se momentálně těší velkému zájmu ze strany studentů i odborné veřejnosti."

Název: Atlas vybraných kapitol anatomie člověka
Autoři - akademici: doc. MUDr. František Dorko, CSc., MUDr. Alžběta Grussmannová, MUDr. Ján Tokarčík
Autoři - studenti: Tereza Ekrtová, Petr Kovář, Jan Roman a Viktória Hránková, Andrea Kubisová, Jana Niemczyková, Barbora Skugarevská, Bc. Žaneta Šenková, David Škrda, Tereza Zedníčková

Atlas vybraných kapitol anatomie člověkaAtlas vybraných kapitol anatomie člověkaAtlas vybraných kapitol anatomie člověka