Pracovní příležitosti

Administrátor/ka výzkumného a vývojového týmu

Instituce/oddělení:

  • Klinika hematoonkologie, Fakultní nemocnice Ostrava a Lékařské fakulty Ostravské univerzity

Náplň práce:

  • Spolupráce na výzkumných a vývojových projektech BCRG
  • Komunikace s výzkumným týmem
  • Příprava, kompletace, kontrola kvality SOP dokumentace
  • Zpracování registrační dokumentace
  • Komunikace s certifikačními autoritami
  • „Medical writing“
  • Další úkoly související s pracovní pozicí podle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, preferovaně v oboru přírodní vědy/ farmacie/ všeobecné lékařství
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Zkušenost v oblasti administrativy
  • Zkušenost v oblasti „medical writing“
  • Jazyk český – výborná úroveň slovem i písmem
  • Jazyk anglický – pokročilá úroveň slovem i písmem
  • Pokročilá znalost MS Office

Očekáváme:

  • Dobré znalosti v oboru
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Proaktivní a efektivní přístup
  • Komunikativnost a týmového ducha
  • Ochota se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní organizace
  • Práci na plný pracovní úvazek
  • Spolupráci s mezinárodně uznávaným výzkumným týmem
  • Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • 30 dní dovolené
  • 5 dnů „sick days“
  • Možnost práce z domova
  • Nástup dohodou

Kontakt:

MUDr. Mgr. Sandra Charvátová, Ph.D.
Klinika hematoonkologie FN Ostrava a LF OU