Studuj obor Ochrana a podpora zdraví

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Název studijního programu OCHRANA A PODPORA ZDRAVÍ je velmi široký. Proto je pro zájemce a zvídavé připraven letáček s nejdůležitějšími informacemi o tomto bakalářském studiu. Předestře, jaké znalosti student získá, kde se jako absolvent může uplatnit, jaké jsou možnosti navazujícího studia a hlavně v čem jsou výhody studia právě tohoto programu.

Pár příkladů za všechny:
Jde o interdisciplinární zdravotnický obor. Naši absolventi jsou zaměstnavateli rozebráni ještě dříve, než ukončí studium. Uplatní se v prestižních pracovních profesích. Výuku zajišťují odborníci z praxe zvučných jmen (např. doc. MUDr. Rastislav Maďar, PhD., MBA, FRCPS, MUDr. Michael Vít, Ph.D. ad.). V ročníku je malý počet studentů, což znamená osobní přístup pedagogů. Profese asistent ochrany a podpory zdraví má status zdravotnického pracovníka.

Přesvědčíme tě, že je studijní program OCHRANA A PODPORA ZDRAVÍ pro tebe ten PRAVÝ!

Ke stažení zde soubor pdf 1,39 MB

Zveřejněno / aktualizováno: 26. 01. 2022