Pracovní příležitosti

Biomedicínský technik v projektu simulační centrum „cvičná nemocnice“

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení k obsazení místa:

  • biomedicínský technik v projektu simulační centrum „cvičná nemocnice“

Požadavky:

  • Minimálně bakalářské vzdělání v oboru biomedicínský technik / biomedicínské inženýrství
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Odborná znalost anglického jazyka výhodou

Pracovní náplň:

  • Příprava podkladů pro nákupy a pořízení zdravotnických přístrojů výběrových řízeních
  • Údržba a drobný servis zdravotnické techniky
  • Komunikace s odbornými pracovníky/lektory, lékaři
  • Příprava simulačního a přístrojového vybavení pro výuku studentů
  • Příprava scénářů dle dodaných kazuistik prostřednictvím simulátorů a přístrojové techniky

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní organizace
  • Perspektivní práci v přátelském kolektivu, mezioborovou spolupráci
  • Zajímavou práci v moderně vybaveném pracovišti
  • Podporu dalšího vzdělávání a osobního/profesního rozvoje
  • Při plném úvazku 6 týdnů / tj. 240 hodin/ dovolené a 5 dnů volna k léčení

Předpokládaný úvazek:

  • 50% s perspektivou pracovního poměru i po skončení projektu (s možností postupného navýšení)

Mzda:

  • nástupní hrubá mzda 20 000 Kč/měsíc při úvazku 0,5

Předpokládaný nástup:

  • 1. září 2021 nebo dle dohody

Kontaktní osoba:

Přihlášky, doložené doklady o dosažené kvalifikaci, vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů, strukturovaným profesním životopisem a přehledem publikační činnosti, zasílejte do 4. června 2021 na níže uvedenou adresu personálního oddělení Lékařské fakulty Ostravské univerzity nebo na email: . Výběrové řízení bude vedeno v českém jazyce.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neobsazení pracovní pozice nebo zrušení výběrového řízení.

Kontakt:

Lékařská fakulta OU,
personální oddělení
Bc. Kateřina Cimová
Syllabova 19
703 00 Ostrava 3

telefon: 553 46 1709