OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Lékařská fakulta > O fakultě > Konference

X. Studentská vědecká konference Lékařské fakulty Ostravské univerzity

Milí studenti lékařských i nelékařských zdravotnických studijních oborů v pregraduálním i postgraduálním studiu, srdečně Vás zveme na X. ročník Studentské vědecké konference LF OU. Konference je určena pro prezentaci vašich vědecko-výzkumných výsledků.

Termín konání: úterý 3. listopadu 2020
Místo konání: Lékařská fakulta Ostravské univerzity, budova ZY, Syllabova 19, 703 00 Ostrava-Vítkovice

Registrace na konferenci probíhá do 16. října 2020 pomocí registračního formuláře. Přihlášky jsou přijímány výhradně elektronickou formou na emailovou adresu .

Program bude upřesněn. Průběh konference bude přizpůsoben aktuální epidemiologické situaci a platným nařízením.

Prezentace, které od Vás převezme technik v přednáškovém sále, prosíme dodávejte USB flash disku. Po celou dobu konání konference bude technik k dispozici v přednáškovém sále.

Informace ke stažení ikona pdf 121 kB

Dotazy a připomínky rádi zodpovíme na adrese: .

Těšíme se na viděnou!

Zveřejněno / aktualizováno: 16. 09. 2020