OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Lékařská fakulta > O fakultě > Konference

VIII. Freudovy dny

Fakultní nemocnice Ostrava a Lékařská fakulta OU ve spolupráci s psychiatrickou ambulancí MUDr. Evy Ressnerové pořádá konferenci zaměřenou na psychiatricko-psychologické průniky

VIII. Freudovy dny

téma: Psychosomatika

Příbor, 21. – 22. září 2018

Vážené kolegyně a kolegové,
dovolte, abychom Vás informovali o konání VIII. Freudových dnů v Příboře ve dnech 21. - 22. září Na programu je téma, které si po nedávné medializaci zaslouží pozornost, a je dobře, že její seriózní odborná verze dostane prostor k presentaci svých cest a skutečných úspěchů v léčbě. Bude to psychosomatika.

V současnosti je obsazeno mezi 80-90 místy z kapacity 100 osob, převážně psychiatry a psychology. Máte-li proto někdo o problematiku a konkrétní program (viz pozvánka a časový rozvrh) zájem, raději se zaregistrujte co nejdříve.

Za tým psychiatrického oddělení se na případné setkání těší

MUDr. Petr Šilhán, Ph.D.
primář Oddělení psychiatrické FN Ostrava
Katedra neurologie a psychiatrie LF OU

Všeobecné informace

Místo a datum konání:

Příbor, 21. – 22. září 2018
aula Masarykova gymnázia, Jičínská 528, Příbor
Zahájení konference 21. září 2018 v 15 hod.

Program ikona pdf
Organizační pokyny ikona pdf