Divadelní představení ve Speciální základní škole Kpt. Vajdy

Stejně jako v loňském roce uspořádali i letos studenti 1. ročníku ergoterapie před Vánocemi pro děti Speciální základní školy Kpt. Vajdy divadelní představení. Studentky si připravily krátké pohádky, vyrobily loutky i kulisy a týden před  Vánocemi se vypravily za dětmi. Snad bylo i trochu nervozity, zda se dětem pohádky budou líbit, ale vše dobře dopadlo. Vládla dobrá atmosféra, dovršená sladkou maličkostí, kterou děti od budoucích ergoterapeutek dostaly. Na závěr zástupkyně ředitelky školy provedla zájemce po škole, kde se mohli podívat jak do speciálních tříd, tak také do dílen a odborných učeben, kde se tyto děti učí zvládat základní dovednosti při práci se dřevem, keramikou nebo třeba vaření. A jak to všechno vypadalo, ukazují následující fotky.

Divadelní představení ve Speciální základní škole Kpt. Vajdy

Zveřejněno / aktualizováno: 02. 04. 2017