Prodejní stánek na Lékařské fakultě – 21. a 24. 9 2020

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Pro studenty Lékařské fakulty si Knihkupectví opět připravilo prodejní stánek přímo v budově fakulty. O termínu prodejů si studenti rozhodli sami, hlasovali v anketě na Facebooku Univerzitního knihkupectví. V pondělí 21. září a čtvrtek 24. září, vždy od 9:00 do 16:00, tak bude možné pořídit knihy, zaměřené na obory spojené s lékařstvím a ošetřovatelstvím, se slevou 20 %. Ale pozor, čeká vás tentokrát jedna novinka. Přijede také OUshop stánek, který nabídne univerzitní předměty, založené na kvalitě a designu – trička, ponožky, mikiny, hrnky a mnoho dalšího.

Nepropásněte možnost vkročit do začátku studia s plnou výbavou a zastavte se za námi, najdete nás v přízemí budovy Lékařské fakulty ZY. Na místě můžete platit také kartou.

Budeme se na vás těšit!
tým Univerzitního knihkupectví OU

Sledujte dění také na facebookovém profilu Knihkupectví.

Zveřejněno / aktualizováno: 24. 09. 2020