Nejen vedení LF děkuje svým studentům

Za pomoc studentů děkují také ředitelé nemocnic v Česku i na Slovensku

Pomoci studentů si váží nejen vedení lékařské fakulty, ale také ředitelé nemocnic, kde studenti pomáhali nebo ještě stále pomáhají. Někteří se dokonce přimlouvají za to, abychom teď u zkoušek tak trochu přimhouřili oko: „Dovolte mi, přimluvit se za naše dobrovolníky, abyste přihlídli při hodnocení studijních výsledků ke skutečnosti, že vaši studenti využívali svůj volný čas velmi smysluplně, bez nároků na jakoukoliv odměnu. Svoji práci vykonávali velmi zodpovědně, profesionálně a hlavně s lidským přístupem, za což jsme nesmírně vděční,“ napsal nám třeba ředitel kysucké nemocnice v Čadci Martin Šenfeld.

Své poděkování napsal i ředitel frýdecko-místecké nemocnice Tomáš Stejskal: „Jelikož došlo v době pandemie ke snížení počtu našich zaměstnanců z důvodu karantény či samotné nemoci, potřebovali jsme posílit naše řady a zajistit tak bezproblémový provoz. Díky pomoci Vašich studentů jsme vše zvládli. Stali se na přechodnou dobu součástí našeho týmu. Moc si práce Vašich studentů vážím,“ napsal ředitel nemocnice našemu děkanovi.

Ještě jednou děkujeme všem studentům, kteří se do pomoci zapojili. Nemocnicím, ale i ostatním zdravotnickým zařízením v Česku i na Slovensku nakonec pomáhalo neuvěřitelných téměř 300 studentů, a jak se ukazuje, s jejich prací byly nemocnice nesmírně spokojené.

Nejen vedení LF děkuje svým studentům

Zveřejněno / aktualizováno: 14. 05. 2020