Stipendium děkana pro zahraniční stáže

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Děkan Lékařské fakulty OU vyhlašuje pro rok 2017 soutěž o stipendium děkana pro zahraniční stáže v celkové částce 50 000,- Kč.

Stipendium mohou čerpat všichni studenti LF OU, kteří splní stanovené podmínky a jejichž žádost bude vybrána a doporučena vedením fakulty. Děkan rozhodne o samotném přiznání stipendia. Stipendium bude poskytováno pouze do vyčerpání finančních prostředků. V případě nevyčerpání finančních prostředků může být rozhodnuto o vyhlášení dalšího termínu pro podání žádostí. Stipendium je určeno pro 2-4 týdenní stáže v rámci Evropy. Stáž nesmí být pokryta jinými finančními zdroji (IFMSA, ERASMUS).

Podmínky pro uchazeče o stipendium děkana pro zahraniční stáže:

1. zaměření na preklinické či klinické obory
  2. předložení písemné žádosti o stipendium (k rukám referentky pro zahraniční vztahy), která bude obsahovat následující:
    • CV včetně údajů o úrovni jazykových znalostí
    • odborný záměr stáže
    • motivační dopis
    • potvrzení přijímací instituce
    • termín stáže (duben 2017 – prosinec 2017)
    • finanční analýza, kdy bude spoluúčast studenta 50 % a stipendium děkana pro zahraniční stáže pokryje zbylých 50 %
  3. participace studenta v autorském týmu odborného článku odpovídajícího zaměření jeho stáže (před nebo po absolvování stáže)

Termíny:

10. března 2017 – předložení žádosti a všech požadovaných součástí